EilandVerhuur: Trotse Hoofdsponsor van de Adventure Kids Run!
Didi en Erik van EilandVerhuur zetten ze zich dit jaar wederom in voor een prachtig initiatief: de Adventure Kids Run. Deze vrolijke en sportieve activiteit laat kinderen op een laagdrempelige manier kennismaken met hardlopen én biedt volop plezier. “Sport en spel is enorm belangrijk,” vertelt Didi. “Hoe geweldig is het dat kinderen door een evenement als de Adventure Kids Run nóg meer gemotiveerd worden om te bewegen? De blije gezichten zeggen alles!” De run is niet alleen een sportieve uitdaging, maar ook een feest. Het plezier straalt er vanaf terwijl de jeugd vol energie en enthousiasme de kilometers aflegt.
Mooie steun van EilandVerhuur EilandVerhuur sponsort de Kids Run niet alleen financieel, maar gaf ook een bijzondere bijdrage door de T–shirts voor de deelnemers te sponsoren. “Wij vinden het belangrijk om dit soort initiatieven te ondersteunen. Het is een geweldige manier om de jeugd kennis te laten maken met hardlopen en het belang van beweging.” Dankzij deze steun lopen de kinderen er ook dit jaar weer stralend bij! Over EilandVerhuur; Gelegen in het hart van Nes, Ameland, biedt EilandVerhuur een breed scala aan accommodaties voor eilandliefhebbers. Van knusse appartementen tot ruime familiehuizen – bij Didi en Erik vind je altijd een plekje om van het eiland te genieten.
Bezoek ze aan de Torenstraat 18, of ontdek meer op hun website. Of je nu voor een weekendje komt of een langere vakantie plant, zie dat het meer is dan alleen een verhuurbedrijf. Het is een onderneming met hart voor Ameland en haar inwoners. “Het voelt goed om iets terug te doen voor de gemeenschap,” besluit Erik.
Dankzij sponsoren zoals Eiland verhuur kunnen evenementen zoals de Adventure Run blijven groeien en mensen motiveren. Bedankt!

















